Безплатна доставка за поръчки над 50 € Пазарувай

Нови постъпления всяка седмица Открий

Регистрирай се за 10% отстъпка от първата поръчка Абонирай се

Alia Каталог Парфюми Парфюмни води Amouage Amouage Opus XIV Royal Tobacco парфюмна вода унисекс 100 мл.
Opus XIV Royal Tobacco парфюмна вода унисекс 100 мл.
365,00 €

Наличен в: Notino

Последна актуализация 25.07.2026 г.

Описание

Amouage Opus XIV Royal Tobacco, 100 мл., Парфюмна вода унисекс, Опияняващ сетивата аромат от 23-тия паралел с тютюневи акорди Тръгнете на ароматно пътуване из Тропика на Рака – от Оман до целунатите от слънцето брегове на Куба.

Спътник в това чувствено приключение ще ви бъде парфюмната вода Amouage Opus XIV Royal, която ще заплени сетивата ви в уникално, интензивно преживяване.

Комбинацията от тютюн и тамян изгражда дързък, богат и дълбок парфюмериен шедьовър, който ще впечатли и жените, и мъжете. ароматна композиция с амбра, акорди на тамян и тютюн авторка на аромата е Сесил Зарокян (Cécile Zarokian) унисекс  Съставки на аромата: В първия миг усещате проблясък на кардамон и елеми, които се сливат перфектно с анасон, босилек и бергамот.

Част от комбинацията става и опушеното ухание на тамян.

Уводните нотки отзвучават, за да затупти сърцето, скрило акорди на тютюн, допълнени с османтус, българска роза и портокалов цвят – със своя плодов и цветен оттенък те напомнят на много скъпа пура.

В големия финал доминират пленителен ветивер, бобова тонка и дървесен аромат на бреза с гуаяково дърво, подсилени от сияйно агарово дърво с анималистичен нюанс.

История на аромата: Парфюмната вода Amouage Opus XIV Royal Tobacco открива своето вдъхновение в необичайна традиция.

Преди време в кубинските фабрики за тютюн на работниците четели на глас различни книги на световноизвестни автори, което им помагало да станат по-културни и да се самообразоват.

Това четене се превръща в ритуал, пропит с омагьосващия аромат на тютюн.

Проверете при търговеца за срокове на доставка

Политиките за връщане се определят от търговеца

Подобни продукти
Магазин
Филтри
Търсене...