Безплатна доставка за поръчки над 50 € Пазарувай
Нови постъпления всяка седмица Открий
Регистрирай се за 10% отстъпка от първата поръчка Абонирай се
Наличен в: Notino
Последна актуализация 29.08.2026 г.
Avène Sun Reflexe Solaire, 30 мл., Продукти преди излагане на слънце за жени, Слънцезащитен гел за чувствителна кожа, идеален и за път Искате ли да сте сигурни, че вашата кожа и кожата на децата ви е надеждно защитена от слънцето и синята светлина?
Слънцезащитата SPF 50+ Avène Sun Reflexe Solaire осигурява много висока защита против UVA, UVB и синя светлина (HEV) за цялото семейство.
Подходяща е за най-чувствителния тип кожа, нанася се лесно по лицето и тялото и след нанасяне попива веднага, без да оставя мазен или лъщящ филм.
Характеристики: осигурява хидратация на кожата в продължение на 8 часа деликатна и лека текстура водоустойчива и фотостабилна подходяща за бебета над 6-месечна възраст разработена в сътрудничество с дерматолози и педиатри размер на опаковката, идеален за пътуване Съставки: TriAsorB™ – патентован филтър, защитаващ от UVA, UVB и синя светлина провитамин Е – стабилен антиоксидант, защитаващ клетките от оксидативен стрес непарфюмиран продукт Начин на употреба: Преди излагане на слънце нанесете щедро слънцезащитата SPF 50+ Avène Sun Reflexe Solaire по лицето и/или тялото.
За поддържане на защитата повтаряйте често, особено при потене, след къпане или подсушаване с кърпа.
Проверете при търговеца за срокове на доставка
Политиките за връщане се определят от търговеца