Безплатна доставка за поръчки над 50 € Пазарувай
Нови постъпления всяка седмица Открий
Регистрирай се за 10% отстъпка от първата поръчка Абонирай се
Наличен в: Notino
Последна актуализация 26.08.2026 г.
Dr Irena Eris Cleanology OXY, 190 мл., Почистващ тоник за жени, Също толкова важен, колкото самият процес на почистване, е и преходът между почистването и следващата рутина за грижа.
Тоникът за лице Dr Irena Eris Cleanology OXY свързва по идеален начин отделните стъпки на тези процеси и обогатява цялостната ви рутина.
Грижи се за финалното почистване на кожата, при което отстранява остатъците от грим, замърсявания, но и от почистващи продукти, като същевременно деликатно тонизира кожата.
Оставя я не само перфектно чиста и готова за следващата грижа, но и освежена, успокоена и с нужния баланс.
Характеристики: оставя кожата фина, свежа и сияеща незабавно успокоява кожата затваря порите подготвя кожата за нанасяне на продуктите за грижа успокоява и тонизира Начин на употреба: Използвайте върху предварително почистената кожа на лицето.
Нанесете върху козметичен тампон и с кръгови движения прилагайте по лицето.
Ползвайте всяка сутрин и/или вечер.
Проверете при търговеца за срокове на доставка
Политиките за връщане се определят от търговеца