Безплатна доставка за поръчки над 50 € Пазарувай

Нови постъпления всяка седмица Открий

Регистрирай се за 10% отстъпка от първата поръчка Абонирай се

Alia Жени Дамски козметика Дамски грижа за кожата GOSH COPENHAGEN GOSH COPENHAGEN Skin Care Micellar кърпички за почистване и премахване на грим 25 бр.
Skin Care Micellar кърпички за почистване и премахване на грим 25 бр.
4,80 €
7,00 €
31% ОТСТЪПКА

Наличен в: Notino

Последна актуализация 11.08.2026 г.

Описание

GOSH COPENHAGEN Skin Care Micellar, 25 бр., Премахване на грим от кожата на лицето за жени, Избавете кожата си от грима навсякъде и по всяко време.

Кърпичките за премахване на грим GOSH COPENHAGEN Skin Care Micellar не само ефективно свалят грима от лицето, но благодарение на практичността си могат да бъдат винаги с вас.

Характеристики: ефективно отстранява грима от кожата предотвратява изсушаването на кожата на лицето оставя кожата напълно чиста придава на кожата хидратация Начин на употреба: Извадете кърпичка и с нея леко изтрийте грима и всички нечистотии.

Обилно изплакнете с хладка вода.

Проверете при търговеца за срокове на доставка

Политиките за връщане се определят от търговеца

Подобни продукти
Магазин
Филтри
Търсене...